Generator dymu GD-02

599,00 zł

Dymogenerator o niespotykanej wydajności 2000l./godzinę 

wykonany  ze stali nierdzewnej 304L

Ilość

 

 

 

Generator dymu SMOKE MASTER jest profesjonalnym urządzeniem, które pozwala przekształcić dowolną komorę w wydajną i bardzo wygodną wędzarnie.
Generator składa się z dwóch części: generatora który jest wykonany ze stali nierdzewnej 304 oraz wydajnej pompy powietrza pozwalającej generować 2000l/h czystego i aromatycznego dymu wędzarniczego. 
Nasz generator jest jedynym takim generatorem na rynku, urządzenia konkurencji w porównaniu z naszym generatorem to tylko zabawki które wytwarzają bardzo mało dymu w dodatku posiadają poważną  wadę konstrukcyjna która powoduje ponowne spalanie fenoli wytwarzanych w spalaniu drewna.
Nasz generator wytworzony dym wyciąga do komory wstępnej z której jest tłoczony bezpośrednio do komory wędzarni nie pozwalając na ponowne spalanie fenoli zawartych w dymie
 
Zdjęcia przedstawiają kompletny zestaw gotowy do pracy. W celu zainstalowania go należy wyciąć w komorze wędzarniczej otwór fi 30mm pasujący do adaptera , a następnie przykręcić go za pomocą nakrętek dołączonych do zestawu. Po wędzeniu może być on łatwo zdemontowany w celu umycia.
Do konserwacji urządzenia najlepiej sprawdzają się preparaty do usuwania tłuszczu dostępne w sklepach z chemią domową 
Urządzenie do pracy wykorzystuje zrębki wędzarnicze, pellet oraz wiórki .
Wydajność generatora zależy od ustawienia siły przepływu powietrza która może być regulowana za pomocą zaworu i waha się od 1,5 godz dla nominalnej pracy pompy do 16 godz. przy ustawieniu mniejszego dostępu powietrza do generatora
Wymiary:
100mmx100mmx500mm
pojemność 5 litrów.
Skład zestawu:
  1. Generator dymu
  2. Wydajna pompa 2000l/h
  3. Przewód powietrzny do połączenia generatora z pompą
  4. Nierdzewny zawór do regulacji ilości dymu 
Smoke Master
GD-02
11 Przedmioty

Pliki do pobrania

Instrukcja montażu

Zapoznaj się z instrukcją

Pliki do pobrania (1.49M)